Fundacja "Fundusz Lokalny Ziemi P┼éockiej - M┼éodzi Razem" we wspó┼épracy ze Starostwem Powiatowym w P┼éocku, Akademi─ů Rozwoju Filantropii w Polsce og┼éasza Lokalny Konkurs Grantowy w ramach Programu "Dzia┼éaj Lokalnie" Polsko-Ameryka┼äskiej Fundacji Wolno┼Ťci.

Termin sk┼éadania wniosków: do 22 kwietnia 2019r.

Harmonogram min 3-miesi─Öcznego, max. 6-miesi─Öcznego projektu jest przewidziany na okres mi─Ödzy 01 maja 2019r. - 15 listopada 2019r.

┼ü─ůczna pula przeznaczona na granty wynosi: 120 000,00 z┼é.

W Konkursie mog─ů wzi─ů─ç udzia┼é te organizacje i instytucje oraz grupy, które maj─ů siedzib─Ö w gminach wiejskich: Brudze┼ä Du┼╝y, Stara Bia┼éa, Bielsk, Drobin, Radzanowo, Staro┼║reby, Bulkowo, S┼éupno, Bodzanów, Ma┼éa Wie┼Ť, Wyszogród, ┼ü─ůck, Nowy Duninów, G─ůbin, S┼éubice, oraz gminach miejsko-wiejskich: G─ůbin, Drobin, Wyszogród, oraz planuj─ů prowadzi─ç dzia┼éania na terenie jednej z wymienionych gmin.

Wspieramy projekty, które inicjuj─ů wspó┼éprac─Ö mieszka┼äców na rzecz dobra wspólnego.  Jest prowadzony z my┼Ťl─ů o organizacjach pozarz─ůdowych oraz grupach nieformalnych, które podejmuj─ů wspólny wysi┼éek, aby w ich spo┼éeczno┼Ťciach ┼╝y┼éo si─Ö lepiej. Dobro wspólne to warunki, tworzone przez spo┼éeczno┼Ť─ç, umo┼╝liwiaj─ůce pe┼ény rozwój jej cz┼éonków.

W konkursie nie b─Öd─ů finansowane dzia┼éania akcyjne i jednorazowe wydarzenia (trwaj─ůce krócej ni┼╝ 3 miesi─ůce).

Natomiast wysoko oceniane b─Öd─ů projekty, które proponuj─ů nowe dzia┼éania lub now─ů ofert─Ö dla mieszka┼äców, albo w┼é─ůczaj─ů nowe ┼Ťrodowiska w prowadzone wcze┼Ťniej dzia┼éania. Zatem od wnioskodawców oczekujemy nowych pomys┼éów, nowych ofert, które mog─ů by─ç adaptacj─ů dzia┼éa┼ä podejmowanych przez inne ┼Ťrodowiska lub zupe┼énie now─ů propozycj─ů. Sk┼éadane do konkursu projekty mog─ů by─ç natomiast rozwini─Öciem wcze┼Ťniej podj─Ötych dzia┼éa┼ä.

Wnioski należy składać poprzez generator dostępny na: http://system.dzialajlokalnie.pl/

Regulamin Programu na stronie www.mlodzirazem.pl/dzialajlokalnie

Informacji udzielaj─ů: Iwona Marczak i Dariusz Winiarski