Ju┼╝ po raz czternasty fotografowie-amatorzy stan─ů w szranki konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu”, organizowanego przez Samorz─ůd Województwa Mazowieckiego. Na zg┼éoszenia czekamy do 14 czerwca!

Tematem tegorocznej edycji konkursu jest „Serdeczne Mazowsze” nawi─ůzuj─ůce do serdeczno┼Ťci i go┼Ťcinno┼Ťci zarówno mieszka┼äców, jak i samego regionu. Najistotniejsze s─ů emocje. To one inspiruj─ů, zniewalaj─ů, uwodz─ů. Najwa┼╝niejsze, by uczucia by┼éy pozytywne i prawdziwe. Wychodzi┼éy z wn─Ötrza tego miejsca i mieszkaj─ůcych tam ludzi. Takich zdj─Ö─ç oczekujemy w tym roku od uczestników konkursu. W powi─ůzaniu z t─ů ide─ů w celu wzbudzenia pozytywnych emocji oraz zintegrowania mieszka┼äców regionu, Departament planuje równie┼╝ organizacj─Ö cyklu plenerowych wydarze┼ä kulturalno-promocyjnych pod tym samym has┼éem, które, mamy nadziej─Ö, zapocz─ůtkuj─ů seri─Ö takich imprez skierowanych do szerokiego grona odbiorców, przede wszystkim mieszka┼äców poszczególnych regionów Mazowsza. Imprezy te odbywa─ç si─Ö b─Öd─ů w pi─Öciu najwi─Ökszych miastach - P┼éock, Ciechanów, Ostro┼é─Öka, Siedlce, Radom.
Pragniemy zaprosi─ç uczestników konkursu do podró┼╝y po naszym regionie, zwiedzania niezwyk┼éych miejsc, tajemniczych zak─ůtków, które warto uwieczni─ç na fotografii.
Co zrobi─ç, aby wygra─ç w konkursie?
Wystarczy zrobi─ç zdj─Öcie nawi─ůzuj─ůce do tegorocznego tematu konkursu „Serdeczne Mazowsze”. Oczekujemy oryginalnych uj─Ö─ç. B─Ödziemy zwraca─ç uwag─Ö na tre┼Ť─ç oraz jako┼Ť─ç nades┼éanych zdj─Ö─ç. Prace konkursowe oceni jury.
Kto mo┼╝e wzi─ů─ç udzia┼é w konkursie?
Wszyscy fotografowie amatorzy. Je┼Ťli masz mniej ni┼╝ 18 lat – popro┼Ť rodziców o zgod─Ö i wype┼énijcie wspólnie odpowiedni formularz zg┼éoszeniowy.
Jak wzi─ů─ç udzia┼é w konkursie?
Ka┼╝dy z uczestników mo┼╝e zg┼éosi─ç do konkursu maksymalnie dwa zdj─Öcia. E-maile z za┼é─ůczonymi plikami (skanem formularza zg┼éoszeniowego i zdj─Öciami) prosimy przesy┼éa─ç do 14 czerwca br. na adres: konkurs.fotograficzny@mazovia.pl.
Jakie zdjęcia należy przesyłać na konkurs?
Fotografie zg┼éaszane do konkursu powinny nawi─ůzywa─ç do tematu konkursu - liczymy na Wasze pomys┼éy i kreatywno┼Ť─ç!
Z ilu etapów sk┼éada si─Ö konkurs?
Konkurs sk┼éada si─Ö z dwóch etapów. W pierwszym etapie jury wybierze 10 wyró┼╝niaj─ůcych si─Ö prac, których autorzy wezm─ů udzia┼é w weekendowych wyjazdowych warsztatach fotograficznych organizowanych przez Samorz─ůd Województwa Mazowieckiego wspólnie z ASP w Warszawie.
W drugim etapie spo┼Ťród zdj─Ö─ç wykonanych przez uczestników warsztatów jury wybierze 3 zwyci─Öskie prace.
Jakie nagrody mo┼╝na wygra─ç?
Laureaci konkursu otrzymaj─ů nast─Öpuj─ůce nagrody:
• I nagroda – karta podarunkowa do sklepu fotograficznego w wysoko┼Ťci 1 800 z┼é,
• II nagroda – karta podarunkowa do sklepu fotograficznego w wysoko┼Ťci 1 500 z┼é,
• III nagroda – karta podarunkowa do sklepu fotograficznego w wysoko┼Ťci 1 200 z┼é,
Nagroda publiczno┼Ťci-internautów – karta podarunkowa do sklepu fotograficznego o warto┼Ťci 1 200z┼é.
Co to jest nagroda publiczno┼Ťci?
Zdj─Öcia wykonane przez uczestników warsztatów fotograficznych wezm─ů udzia┼é w g┼éosowaniu internautów, w trakcie którego internauci wybior─ů zwyci─Özc─Ö konkursu publiczno┼Ťci. G┼éosowanie odb─Ödzie si─Ö na stronie www.facebook.com/Mazowsze.serce.Polski . Uczestnik konkursu, którego zdj─Öcie zdob─Ödzie najwi─Öcej g┼éosów (like’ów) otrzyma nagrod─Ö publiczno┼Ťci.
Gdzie mo┼╝na uzyska─ç dodatkowe informacje?
Formularze, które uczestnicy maj─ů wype┼éni─ç, zeskanowa─ç i przes┼éa─ç, s─ů dost─Öpne wraz z regulaminem konkursu w plikach do pobrania, zamieszczonych poni┼╝ej.
Wszelkie informacje o konkursie mo┼╝na otrzyma─ç pod nr tel. (22) 59 79 228 i (22) 59 79 542 lub wysy┼éaj─ůc pytania na adres e-mail: konkurs.fotograficzny@mazovia.pl

Formularz zgłoszeniowy osoby pełnoletnie
Formularz zg┼éoszeniowy osoby niepe┼énoletnie