🎈☀️ Dzień Dziecka w Łącku już za nami! ☀️🎈

W sobotę boisko za Halą Sportową w Łącku wypełniło się dziecięcym śmiechem, radością i mnóstwem pozytywnej energii. Przez całe popołudnie na najmłodszych mieszkańców czekało wiele atrakcji, które dostarczyły niezapomnianych wrażeń i sprawiły, że ten dzień był naprawdę wyjątkowy. 😊
Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się dmuchane zjeżdżalnie, eurobungee, kule na wodzie, tor przeszkód dla maluszków, przyczepa z kulkami oraz animacje przygotowane specjalnie dla dzieci. Nie zabrakło również waty cukrowej, popcornu, oraz bardzo zdrowego owocowego bufetu i lemoniady serwowanej przez Radę Rodziców ze Szkoły Podstawowej w Łącku oraz spotkań z sympatycznymi zwierzętami – kucykami, alpakami i kózkami. 🐴🦙🐐
Swoje pojazdy i wyposażenie zaprezentowali także druhowie z jednostek OSP KSRG ŁĄCK, Ochotnicza Straż Pożarna w Zaździerzu, Osp Zdwórz, którzy jak zawsze wzbudzili duże zainteresowanie wśród najmłodszych. 🚒👨‍🚒
Choć w pewnym momencie pogoda postanowiła sprawdzić naszą determinację i przez chwilę popadał deszcz 🌦️, nie wpłynęło to na doskonałe humory uczestników. Chwilowe opady szybko ustąpiły miejsca dalszej zabawie, a uśmiechy na twarzach dzieci były najlepszym dowodem na to, że nic nie mogło zepsuć tego wyjątkowego święta. 😄
Dziękujemy wszystkim dzieciom za obecność, energię i wspaniałą atmosferę a wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie wydarzenia a w szczególności Dyrektorowi i Pracownikom Centrum Kultury, Rekreacji i Sportu w Łącku, Pracownikom Urzędu Gminy w Łącku, Paniom z Rady Rodziców Aleksandrze Rutkowskiej i Wioletcie Hickey, Koło Gospodyń Wiejskich ,,Łąckie Jezioranki” za wspólne stworzenie tego pięknego dnia. ❤️
Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach w Gminie Łąck! 🎉🎈😊