Spotkanie z Wiceministrem Sportu i Turystyki oraz Wicemarsza艂kiem Sejmu RP馃馃嚨馃嚤

We wtorek W贸jt Gminy 艁膮ck Iwona Sierocka wsp贸lnie z Sylwestrem Ziemkiewiczem Starost膮 P艂ockim oraz samorz膮dowcami z powiatu p艂ockiego i Miasta P艂ocka odbyli spotkanie z Wiceministrem Sportu i Turystyki Ireneuszem Rasiem oraz Piotrem Zgorzelskim Wicemarsza艂kiem Sejmu RP.


Rozmawiali o mo偶liwo艣ciach pozyskania 艣rodk贸w zewn臋trznych na rozw贸j infrastruktury sportowej, aktualnych programach dotacyjnych, zasadach kwalifikowalno艣ci projekt贸w, wymaganiach formalnych oraz etapach przygotowania skutecznych wniosk贸w.


Dla Gminy 艁膮ck to szczeg贸lnie wa偶ny kierunek dzia艂a艅, poniewa偶 przed nami konkretne potrzeby inwestycyjne modernizacja boiska oraz hali sportowej.