Piknik Międzypokoleniowy w Stadzie Ogierów w Łącku

W piątek 20 września 2024r. odbył się Piknik Międzypokoleniowy w Stadzie Ogierów w Łącku zorganizowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego reprezentowany przez Marszałka Adama Struzika i Gminę Łąck.

Mnóstwo konkursów, atrakcji, zabaw przy muzyce, pokazy strażackie. Dziękujemy za ogrom wiedzy dotyczącej muzyki dawniej i dziś. Wspaniałą integracją Koła Emerytow i Rencistów z Łącka z innymi Kołami z powiatu płockiego.

Dziękujemy wszystkim za przybycie , a szczególnie Sylwester Ziemkiewicz Starosta Płocki i za cudowną atmosferę.

Serdeczne podziękowania kieruje do Prezesa Zarządu Karoliny Koper za umożliwienie realizacji tej imprezy w Stadzie Ogierów, które jest wizytówką naszej Gminy.

I jak zwykle niezawodne Druhny i Druhowie z OSP KSRG ŁĄCK przeprowadzili bardzo profesjonalne pokazy. Dziękujemy