Widzimy się 22 września w Płocku na największym wydarzeniu gospodarczym w subregionie płockim!

Ostatnie lata były ogromnym wyzwaniem, zwłaszcza dla przedsiębiorców. Brak możliwości organizacji spotkań oraz osobistego udziału w wielu wydarzeniach w bardzo istotny sposób wpłynęły na stosunki łączące przedstawicieli lokalnych środowisk. Wydarzenie na które Państwa zapraszamy – Płockie Forum Gospodarcze to możliwość nawiązania długofalowych relacji i pozyskania klientów, poznania interesujących ludzi, ich firm – produktów, usług, wymiany doświadczeń, pozyskania wiedzy czy uzyskania porad w zakresie prowadzonej działalności.

Izba Gospodarza Regionu Płockiego przy współpracy z Politechniką Warszawską Filia w Płocku organizuje Płockie Forum Gospodarcze, które odbędzie się w dniu 22 września 2022r. w gmachu Politechniki przy ul. Łukasiewicza 17 w Płocku. Wydarzenie odbędzie się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika, Starosty Płockiego Sylwestra Ziemkiewicza oraz Prezydenta Miasta Płocka Andrzeja Nowakowskiego. Mecenasem Płockiego Forum Gospodarczego jest Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.
Do Państwa dyspozycji oddane zostaną 3 Strefy:
I. Strefa wystawiennicza
II. Strefa eksperta
III. Strefa merytoryczna
W Strefie Wystawienniczej firmy będą mogły zaprezentować swoją markę – produkty, usługi, będzie można porozmawiać z osobami decyzyjnymi. Eksperci z instytucji okołobiznesowych z Płocka – Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Skarbowego, Sanepidu, Państwowej Inspekcji Pracy i Urzędów Pracy – będą służyć swoją wiedzą i poradami, a także udzielą wstępnych informacji.
Państwa aktywności polecamy Strefę Merytoryczną, w której zaproponowano 4 strefy tematyczne:
1. Przemysł 4.0.
2. Odnawialne źródła energii
3. Podatki
4. Wiedza i rozwój – poznaj strefę – program i trenerów
Dzięki zaproszeniu do współpracy wyjątkowych prelegentów i trenerów, podczas paneli dyskusyjnych w Strefie Merytorycznej skorzystają Państwo z wiedzy ekspertów posiadających wyjątkowe doświadczenie i wiedzę, która m.in. pomoże przecierać nowe szlaki w obecnej, trudnej rzeczywistości biznesowej. Do udziału zaproszono m.in. gości z Japonii, USA. Rok 2022 przyniósł wiele zmian dla przedsiębiorców, szczególnie w zakresie podatkowym, które do dnia dzisiejszego nie są jednoznaczne i jasne. W Strefie Podatki, wykład wygłosi Pan Profesor Witold Modzelewski, jako główny Ekspert.
Program Płockiego Forum Gospodarczego:
10.00
uroczyste otwarcie płockiego forum gospodarczego
działa strefa wystawiennicza
10.45
strefa eksperta
przygotowanie do otwarcia strefy merytorycznej
11.00 – 16.30
strefa merytoryczna
strefa – przemysł 4.0
strefa – odnawialne źródła energii
strefa – podatki
strefa – rozwoju growth zone – poznaj strefę – program i trenerów
16.00
zakończenie płockiego forum gospodarczego.
Zapraszamy na stronę internetową Izby Gospodarczej Regionu Płockiego (www.igrp.com.pl) oraz do śledzenia profili w mediach społecznościowych Facebook i LinkedIn gdzie na bieżąco prezentowane są informacje dotyczące Płockiego Forum Gospodarczego. Z myślą o przedsiębiorcach, przygotowano szereg działań promocyjnych. Jeśli chcą Państwo z nich skorzystać bądź mają inne pytania dotyczące Forum zachęcamy do kontaktu bezpośredniego z Izbą tel. 508 591 408; mail: biuro@igrp.com.pl
Wstęp wolny, darmowy parking.