Informacja

W związku z planowaną rozbudową gazociągu na osiedlu przy ul. Warszawskiej, w szczególności w ulicach:
JESIENNA, POLNA, SŁONECZNA, ZIELONA, KRÓTKA, KONWALIOWA, MIODOWA, POŁUDNIOWA, TĘCZOWA, PIĘKNA, RÓŻANA, WESOŁA, POGODNA, PSZCZELA, LETNIA, WIOSENNA, ZIMOWA, KWIATOWA, PROMIENNA, CEDROWA.
Polska Spółka Gazownictwa zachęca właścicieli budynków do składania wniosków o wydanie warunków przyłączenia do sieci gazowej w celu oszacowania opłacalności budowy w/w inwestycji.
W najbliższych dniach będzie zorganizowane spotkanie z przedstawicielami PSG, o którym będziemy informować po ustaleniu terminu. Im więcej wniosków zostanie złożonych tym większe szanse na aneks do umowy i realizacje gazyfikacji tegoż osiedla.
Wnioski można składać elektronicznie za pośrednictwem portalu przyłączeniowego po zalogowaniu się na stronie
lub w dowolnym Biurze Obsługi Klienta.
W Płocku BOK mieści się na ul. Łukasiewicza19.
Zbigniew Białecki
Wójt Gminy Łąck