Podziękowania Wójta Gminy Łąck

Szanowni Mieszkańcy Gminy Łąck,

W związku z tym, iż moja praca na stanowisku Wójta Gminy Łąck dobiega końca, dziękuję wszystkim Mieszkankom i Mieszkańcom naszej Gminy za współpracę w czasie sprawowania przeze mnie funkcji Wójta.
Wszystko czym możemy się pochwalić, to nasz wspólny dorobek,
to owoc współpracy i współdziałania wielu, zaangażowanych mieszkańców naszej małej ojczyzny: radnych, sołtysów, moich współpracowników w Urzędzie i wolontariuszy, którym dobro Gminy leży na sercu.
            Wielkim zaszczytem była dla mnie praca dla Was i reprezentowanie naszej społeczności na zewnątrz Gminy. Odchodzę z urzędu z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku, pozostawiając budżet prorozwojowy, który pozwoli realizować następcy kolejne inwestycje.
            Nowej Pani Wójt życzę, aby udało jej się spełnić wyborcze obietnice, by pod jej skrzydłami Gmina nadal się rozwijała, a Mieszkańcom żyło się jeszcze lepiej.

Wójt Gminy Łąck
                                                                                    /-/Zbigniew Białecki