Bezpłatne spotkanie informacyjno-szkoleniowe Banku Gospodarstwa Krajowego dotyczące pomocy finansowej dla przedsiębiorców- 14 lipca 2023r.

Chcesz rozwinąć swój biznes?
Brakuje Ci środków?
Myślisz o rozpoczęciu działalności gospodarczej?

Zapraszamy na spotkanie informacyjno-szkoleniowe Banku Gospodarstwa Krajowego dotyczące: Pożyczki Małej oraz Pożyczki Dużej

Każde spotkanie składa się z dwóch części:
Część I – merytoryczna
Chcesz rozwinąć swój biznes, to idealnie! Podczas spotkania opowiemy Ci, z jakiego wsparcia możesz skorzystać i co na tym zyskasz. Dowiesz się, co możesz sfinansować dzięki pożyczkom unijnym i na co możesz przeznaczyć środki.
Część II – networkingowa
Druga część spotkania ma charakter warsztatowy, na której ekspert BGK opowie, jak złożyć wniosek, jakich dokumentów potrzebujesz, a także wyjaśni jak należy je poprawnie przygotować i do kogo należy się zwrócić.
Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniu?
Udział w spotkaniach jest bezpłatny, a w zamian otrzymujesz praktyczną wiedzę na temat pożyczek unijnych – udzielanych na warunkach znacznie korzystniejszych niż rynkowe. Dzięki pomocy eksperta BGK, z łatwością zapoznasz się z całą potrzebną dokumentacją.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Departamencie Instrumentów Finansowych Banku Gospodarstwa Krajowego pod numerem tel. 22-475 81 00 lub 572 775 102