Gminny Dzień Babci i Dziadka

19 stycznia 2024 roku w Gminie Łąck wspólnie świętowaliśmy piękną uroczystość, jaką jest Dzień Babci i Dziadka. Na zorganizowaną na hali sportowej uroczystość, przybyli babcie i dziadkowie z terenu całej Gminy Łąck. Był to dzień pełen wzruszeń i ciepłej rodzinnej atmosfery. W imieniu Wójta Gminy Łąck, życzenia Babciom i Dziadkom złożyła Pani Kinga Tomasik – Zastępca Wójta Gminy Łąck, życząc im przede wszystkim zdrowia i radości płynącej z czasu spędzonego ze swoimi wnukami.
Dla Babć i Dziadków przygotowaliśmy bogatą część artystyczną. Podczas uroczystości wystąpili: Zespół Pieśni i Tańca „Dzieci Ziemi Łąckiej”, kapela ludowa, grupy tańca nowoczesnego, działające przy Centrum Kultury, Rekreacji i Sportu w Łącku oraz członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Podlasiu, które rozbawiły do łez naszych Gości, wcielając się w role znanych i lubianych artystów.

Na Babcie i Dziadków czekały artystyczne upominki – ręcznie wykonane laurki. Po zakończeniu części artystycznej Goście zaproszeni zostali na słodki poczęstunek, przygotowany przez Koła Gospodyń Wiejskich z Podlasia, Łącka i Koszelówki. Uczestnicy spotkania w świątecznej i iście rodzinnej atmosferze, spędzili wieczór przy kawie i wesołych rozmowach. To był bardzo dobrze spędzony czas, który dał możliwość łączenia się pokoleń w naszej Gminie Łąck.