Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami i opiekunami na „Powitanie Lata dla Dzieci”, które odbędzie się już 21 czerwca w godzinach 14:00–20:00 przy Przedszkolu w Podlasiu.
To wydarzenie zainicjowali Radni: Katarzyna Lewandowska, Anna Śnieć, Aleksandra Marciniak, Sołtysi: Dariusz Łyziński, Marcin Brzeziński, Teresa Kawulska we współpracy z Osp Korzeń i Kołem Gospodyń Wiejskich w Podlasiu.
Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji, które sprawią, że pierwszy dzień lata będzie pełen uśmiechu, radości i niezapomnianych wspomnień!
W programie m.in.:
✅ dmuchańce od SuperEvent
✅ piana party
✅ gry i zabawy z animatorką
✅ przejażdżki bryczką
✅ pokazy strażackie przygotowane przez OSP Korzeń
✅ popcorn i lemoniada od KGW Podlasie
✅ słodkości, przekąski i owoce
✅ oprawa muzyczna DJ Grayek
✅ wspólne ognisko z kiełbaskami na zakończenie wydarzenia
Wstęp jest całkowicie bezpłatny!
To doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu, integracji mieszkańców oraz rozpoczęcia wakacji w rodzinnej i radosnej atmosferze.
Nie może Was zabraknąć!
Powitanie Lata dla Dzieci

