Transport publiczny w sezonie letnim w Grabinie powraca ‼️

Wójt Gminy Łąck Iwona Sierocka podpisała umowę dotyczącą powierzenia Gminie-Miasto Płock prowadzenia publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy Łąck w miejscowości Grabina w sezonie letnim na okres od 27 czerwca 2026 roku do 31 sierpnia 2026 roku.
Bardzo dziękujemy Andrzejowi Nowakowskiemu Prezydentowi Miasta Płocka oraz Wiceprezydentowi Piotrowi Dyśkiewicz za możliwość realizacji tej linii autobusowej w miesiącach letnich. Jest to duże wsparcie dla naszych Mieszkańców.