APEL O OGRANICZENIE ZUŻYCIA WODY❗️

W związku z falą upałów i zwiększonym poborem wody prosimy mieszkańców o czasowe ograniczenie jej wykorzystania do celów innych niż bytowe.
❌ Nie podlewaj trawników i ogrodów w ciągu dnia.
❌ Ogranicz napełnianie basenów.
❌ Ogranicz mycie samochodów.
Priorytetem jest zapewnienie ciągłości dostaw wody do celów socjalno-bytowych dla wszystkich mieszkańców gminy.