Warsztaty Terapii Zajęciowej dla osób niepełnosprawnych już niedługo w Gminie Łąck !!!

Fundacja im. Mariusza Bieńka od 1 stycznia 2025 r. planuje otworzyć Warsztat Terapii Zajęciowej w Sendeniu Dużym (gmina Łąck). Aktualnie Fundacja prowadzi rekrutację uczestników wśród mieszkańców Gminy Łąck oraz ościennych gmin. Uczestnikami Warsztatu mogą być osoby dorosłe z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym bądź znacznym.

🔺Uczestnikami Warsztatu mogą być osoby pełnoletnie do czasu osiągnięcia wieku emerytalnego, posiadające ważne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym bądź znacznym,

🔺Uczestnictwo w Warsztacie jest BEZPŁATNE‼️

🔺Zapewniamy darmowy przejazd w obie strony (zabieramy uczestnika „spod drzwi domu”)

🔺w ramach zajęć rehabilitacji społecznej i zawodowej organizujemy zajęcia kulinarne, rękodzielnicze, artystyczne, multimedialne, ekologiczne czy reedukacyjne.

🔺 organizujemy wspólne wyjścia do kina, na pizze, ogniska i spotkania integracyjne oraz wycieczki

🔺Zajęcia prowadzone są od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30

Osoby zainteresowany proszone są o kontakt pod nr telefonu 602 112 640.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Warsztatach ‼️‼️