Stowarzyszenie Ekstremalnie Ekologiczni rusza z akcją !!

W trosce o czyste powietrze i oszczędności w domach. Serdecznie zapraszamy ‼️

🏠Stowarzyszenie Ekstremalnie Ekologiczni rusza z akcją, w ramach której wykona 1️⃣0️⃣0️⃣ badań termowizyjnych budynków na Mazowszu!

🏠Podczas wizyt specjaliści przeprowadzą techniczną ocenę budynku, pokażą wady i zalety nieruchomości, a właściciel otrzyma szacunkowy kosztorys niezbędnych prac remontowych. Wszystko po to, aby w prosty sposób ograniczyć straty ciepła i uczynić swój dom bardziej energooszczędnym i ekologicznym.

🌿Akcja obejmuje: Miasto Płock, Miasto Sierpc, Miasto Gostynin, powiat płocki, gostyniński, żuromiński i sierpecki. „Zgłoś się już dziś, napisz do na e-maila albo wiadomość prywatną” – informuje Stowarzyszenie. 👍🤝

🏠Projekt jest finansowany ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego!

#CzystePowietrze#Termowizja#OszczędnośćEnergii#EkologicznyDom#MazowszeEko#Energooszczędność#Termomodernizacja#WojewództwoMazowieckie#DbamyOPrzyszłość#OchronaŚrodowiska