Rajd Rowerowy- 22 czerwca 2024r.

Szanowni Państwo,

Serdecznie wszystkich zapraszamy na rajd rowerowy pn. „NASZE PIĘKNE POJEZIERZE, A MY PO NIM NA ROWERZE”, który odbędzie się 22 czerwca 2024.
Rajd rowerowy jest zadaniem publicznym, które zostanie współfinansowane ze środków z Powiatu Płockiego Starostwo Powiatowe w Płocku.
Rajd będzie zorganizowany przy współpracy z Klubem Turystyki Kolarskiej „BeneqTeam” Klub Turystyki Kolarskiej „BeneqTeam”.
Wsparcia podczas wydarzenia udzielił również Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Płocku WORD Płock.
Warunkiem uczestnictwa w rajdzie jest zapoznanie się z regulaminem i dostarczenie karty zgłoszenia do Biura Stowarzyszenie Gmin Turystycznych Pojezierza Gostynińskiego przy ul. Gostynińskiej 2A w Łącku lub skanem na adres stowgmin@wp.pl
Rajd rozpocznie się o godzinie 9:00 rejestracją uczestników na placu przy Hali Sportowej w Łącku również przy ul. Gostynińskiej 2A. Następnie wyruszymy w kierunku Miasto i Gmina Gąbin przez Zdwórz.
W Miasto i Gmina Gąbin odwiedzimy Społeczne Muzeum Ziemi Gąbińskiej im. Sławoja Felicjana Składkowskiego.
Następnie udamy się na Plac przy Przedszkole w Podlasiu (przez Koszelew, Kunki, Reszki, Smolenta, Korzeń Królewski), gdzie będzie czekał na Nas poczęstunek przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich w Podlasiu.
Trasa wyniesie około 30km.
Zapowiada się niesamowita przygoda, na którą wszystkich serdecznie zapraszamy!