🎉 Piknik Rodzinny w Sendeniu ! 🎉

Przemiła atmosfera, mnóstwo atrakcji dla dzieci, motocykle, pyszne jedzenie i świetna zabawa – wszystko, czego potrzeba do udanego rodzinnego popołudnia. Tak było wczoraj w upalną sobotę w Sendeniu ☀️👨‍👩‍👧‍👦

Serdeczne podziękowania dla Organizatorów: Koło Gospodyń Wiejskich-Sendenianki, Sołtys Agnieszki Nyckowskiej, Radnej Patrycji Lewandowskiej oraz OSP Sendeń za przygotowanie już po raz piąty tego wspaniałego wydarzenia. 👏❤️