Miło nam poinformować, iż Gmina Łąck otrzymała dofinansowanie w ramach rządowego programu „Cyfrowy Uczeń 2026” dla Szkoły Podstawowej w Łącku w kwocie 60.000 złotych. i Samorządowego Przedszkola W Łącku w kwocie 15.000 złotych.
Jest to dla nas ogromne wyróżnienie ponieważ do Kuratorium Oświaty w Warszawie wpłynęło łącznie 520 wniosków organów prowadzących dla 1.429 placówek a wsparcie otrzymało 67 organów dla 166 placówek.
W 2026 roku środki z tego programu będą przeznaczone na zakup nowoczesnego sprzętu, oprogramowania oraz narzędzi wspierających proces nauczania i terapię. Już niebawem podpiszemy umowę.



