Zdrowie dla Płocka – nabór wniosków tylko do 30 września 2022

To już ostatnie chwile aby wziąć udział w programie Zdrowie dla Płocka – nabór wniosków potrwa tylko do 30 września 2022! Inicjatywa skierowana jest do organizacji pozarządowych i instytucji samorządowych z Płocka oraz powiatów płockiego, gostynińskiego i sierpeckiego. Celem programu jest promowanie profilaktyki zdrowotnej, poprzez m.in. zajęcia sportowe, spotkania z dietetykiem oraz szkolenia i warsztaty na temat zapobiegania chorobom. Budżet programu to 300 tys. złotych. Wnioskodawcy mogą ubiegać się o darowiznę wysokości nawet 20 tys. złotych.

W ramach programu będzie można realizować między innymi:

  • Zajęcia sportowe;
  • Warsztaty dietetyczne i szkolenia z zakresu zdrowego odżywania;
  • Wykłady dotyczące zdrowego trybu życia;
  • Zakup profesjonalnych urządzeń pralniczych dla jednostek OSP;
  • Szkolenia z zakresu zapobiegania chorobom

i wiele innych.

W programie „Zdrowie dla Płocka” wniosek o darowiznę mogą złożyć również m.in. instytucje kultury, szkoły, przedszkola, koła gospodyń wiejskich, jednostki ochotniczej straży pożarnej, kluby sportowe i parafie. W poprzedniej edycji programu Fundacja przyznała darowiznę na realizację m.in. warsztatów z rytmiki i zajęć sportowych w Bibliotece Publicznej w Mochowie. Z kolei Koło Gospodyń Wiejskich „Dobrzykowianki” realizowało projekt dotyczący zdrowia psychicznego. Nabór wniosków odbywa się poprzez Generator Wniosków dostępny na stronie Fundacji ORLEN i potrwa do 30 września. Link do Generatora Wniosków można znaleźć w tym miejscu:

https://darowiznyfundacja.orlen.pl/#/login

Pytania dotyczące programu należy kierować pod numer: 665 560 237.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: fundacja.orlen.pl

Zapraszamy do złożenia wniosku w programie!